Contact

Zundertse Hockeyclub
hockey
Adres
Zundertse Hockeyclub
Wildertsedijk 22 b
4881 EV Zundert

076-5975781

Hoofdsponsor


Sponsors

Hockey.nl

 Trainingsschema   zondag 23 september 2018   17:00
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:00 Jongste jeugd M6E1 KG1 - D Keeperstraining voor keepers van M6E1, M6E1 (mix) M8E1, MD1 en MD2
19:00 - 20:00 Jongste jeugd M6E1 (mix) KG1 - D Keeperstraining voor keepers van M6E1, M6E1 (mix) M8E1, MD1 en MD2
19:00 - 20:00 Jongste Jeugd M8E1 (M1) KG1 - D Keeperstraining voor keepers van M6E1, M6E1 (mix) M8E1, MD1 en MD2
19:00 - 20:00 junioren C1 (M1) Marjolein Koeken KG1 - AB Tijdelijke trainer
19:00 - 20:00 junioren D1 (M1) Ilana Tant KG1 - D Keeperstraining voor keepers van M6E1, M6E1 (mix) M8E1, MD1 en MD2
19:00 - 20:00 junioren D2 (M2) Ilana Tant KG1 - D Keeperstraining voor keepers van M6E1, M6E1 (mix) M8E1, MD1 en MD2
19:00 - 20:00 junioren D2 (M2) Anne Siemons
Evi Voeten
KG1 - C
20:00 - 21:00 Junioren A1 (M1) Collette van den Brandt KG1 - AB
20:00 - 21:00 junioren B1 (B1) Wessel Jennen KG1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 junioren D1 (M1) Marjolein Koeken KG1 - AB
20:30 - 21:30 Junioren A1 (M1) KG1 - CD 1x per 2 weken keeperstraining voor Senioren, MA1, MB1 en MC1
20:30 - 21:30 junioren B1 (B1) KG1 - CD 1x per 2 weken keeperstraining voor Senioren, MA1, MB1 en MC1
20:30 - 21:30 junioren C1 (M1) KG1 - CD 1x per 2 weken keeperstraining voor Senioren, MA1, MB1 en MC1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongste jeugd M6E1 Fleur Beenackers KG1 - A
18:00 - 19:00 Jongste jeugd M6E1 (mix) Andra Goverden KG1 - B
19:00 - 20:00 junioren D2 (M2) Robert Koelman KG1 - AB
19:15 - 20:15 junioren B1 (B1) Wessel Jennen KG1 - CD
20:00 - 21:00 Junioren A1 (M1) Collette van den Brandt
Wessel Jennen
KG1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Jongste Jeugd M8E1 (M1) Jisse Hogeweg
Loïs Luteijn
KG1 - AB
18:30 - 19:30 Jongste jeugd MF1 (mix) Naomi Magilse
Sylke Tant
KG1 - C
19:30 - 20:30 junioren C1 (M1) Naomi Magilse KG1 - CD
19:30 - 20:30 junioren D1 (M1) Suzelle Koeken KG1 - AB